BIEG WIRTUALNY Półmaraton Kielce

ZASADY UCZESTNICTWA

WIRTUALNY PÓŁMARATON KIELCE O BŁĘKITNĄ WSTĘGĘ SILNICY

WIRTUALNY BIEG NA PIĄTKĘ/NORDIC WALKING

  1. Zapisz się oraz opłać start w Półmaratonie Kielce o Błękitną Wstęgę Silnicy lub na Bieg na Piątkę/Nordic Walking, możesz to zrobić do 29 listopada 2020 r. Jeśli jesteś już na liście startowej, przejdź do następnego kroku. 
  2. Wyznacz sobie dowolną trasę półmaratonu (21,1 km) lub biegu na 5 km. Skorzystaj z popularnych serwisów mapowych, jak np. www.traseo.plwww.maps.google.comczy www.strava.pl. Trasę można wyznaczyć w dowolnym miejscu oraz w dowolnej formie, tj. może być to jedna pętla, kilka pętli lub odcinek. Sugerujemy, aby trasa prowadziła przez tereny na uboczu, aby zachować dystans społeczny. Pamiętaj o zachowaniu ostrożności i stosowaniu się do przepisów ruchu drogowego. 
  3. Przygotuj urządzenie posiadające funkcję GPS (np. zegarek sportowy, telefon).
  4. Pobierz aplikację umożliwiającą rejestrację treningu (np. Endomondo, Strava, Garmin Connect itp.)
  5. W dniach od 16 listopada (od godziny 00:01) do 13 grudnia (do godziny 23:59) pokonaj półmaraton lub 5 km, rejestrując jednocześnie swój trening za pomocą urządzenia posiadającego funkcję GPS i zapisz swój trening w aplikacji umożliwiającej rejestrację treningu. Pamiętaj! Twój bieg zostanie uwzględniony w wynikach wyłącznie wtedy, gdy w aplikacji będzie zarejestrowany bieg o długości minimum 21,1 km (dotyczy zawodników startujących w Półmaratonie) lub 5,0 km (dotyczy zawodników startujących w Biegu na Piątkę/Nordic Walking).
  6. Ustaw w aplikacji trening jako publiczny.
  7. Zaloguj się na swoje konto na portalu www.startlist.pli podaj nam swój wynik wklejając link do aktywności oraz printscreena z aplikacji/zdjęcie zegarka. Przekazanie wyniku będzie możliwe do 15 grudnia do godziny 23:59. Wyniki przekazane po tym terminie nie będą brane pod uwagę. 
  8. Sprawdź swoje miejsce w klasyfikacji, która zostanie zaprezentowana do 20 grudnia 2020 r. 

Po ogłoszeniu wyników ruszy wysyłka pakietów dla zawodników, którzy ukończą wirtualną rywalizację. Osoby, które ukończą wirtualny bieg i wyślą swój wynik, który zostanie przez nas pozytywnie zweryfikowany, otrzymają Pocztą Polską, na adres wskazany w profilu zawodnika, pakiet startowy, tj. okolicznościową koszulkę, numer startowy oraz medal (w przypadku Półmaratonu) oraz medal (w przypadku Biegu na Piątkę/Nordic Walking). Zawodnicy zapisani na Bieg na Piątkę/Nordic Walking, którzy zamówili dodatkowo okolicznościową koszulkę, również ją otrzymają. 

Podziel się!

Udostępnij ten tekst znajomym, prześlij mailem lub zapisz/wydrukuj ku pamięci

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Polityka Prywatności
(c) 2016-2021 Labosport   |   wykonanie: sportsBRND.pl